Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś
Poradnik standy kartonowe

Unikatowe standy kartonowe dla każdego biznesu

Data publikacji 15 kwietnia 2023


Kolorowe standy to unikalna, personalizowana forma promocji dla twojego biznesu. Stand kartonowy powinien przykuwać uwagę i zachęcać do poznania oferty. Dlatego spośród szerokiej oferty kształtów i barw warto wybrać produkt, który swoją unikalną formą wpisze się w kampanię reklamową. Stand tekturowy to forma materiału drukowanego o dużej skali. W przeciwieństwie do ulotek i plakatów stojaki reklamowe mają charakter przestrzenny, dzięki czemu ciężko przejść wobec nich obojętnie.

Standy tekturowe na każdą okazję

Wybierz stand, który będzie podkreślał walory twojej oferty oraz wizualnie i kolorystycznie identyfikował produkt z marką. Postaw na odważne i unikalne rozwiązania. Stand kartonowy to dekoracja, która może ozdobić sklepową alejkę, kino, klub, halę sportową oraz wiele innych obiektów kulturalnych i rekreacyjnych. Świetnie sprawdzi się również podczas rodzinnych imprez okolicznościowych, familijnych festynów i jarmarków świątecznych. Stojaki reklamowe mogą przybierać różne formy:

  • standy półkowe;

  • standy eliptyczne;

  • postaci;

  • ścianki i monidła;

  • potykacze;

  • bramy i totemy;

  • kosze i trybunki;

  • ekspozytory na ladę.

Standy tekturowe mogą przybierać również inne, unikalne kształty na specjalne życzenie klienta. Dlaczego warto inwestować w tego typu formę promocji? Ekspozytory przykuwają oko, pozwalają zaprezentować towar na wysokości oczu przypadkowego przechodnia. Również dla tych, którzy w pośpiechu poszukują konkretnego produktu, stand reklamowy jest doskonałą wskazówką lokalizacyjną.

Standy reklamowe jako nośniki informacji i nie tylko

Standy reklamowe to z założenia forma wielowymiarowej reklamy drukowanej. Mogą być nośnikiem informacji promocyjnych, logotypów organizatorów oraz sponsorów. Jednak można je wykorzystać również na wiele innych okoliczności – jako dekoracje i urozmaicenie imprez okolicznościowych, eventów, przedstawień, targów, kongresów i konferencji. Ekspozytory produktowe porządkują przestrzeń. Nawet najbardziej fantazyjne formy powinny cechować się jakością wykonania. Niedbale wykonane standy mogą przynieść skutek odwrotny od zamierzonego. Kiepskiej jakości karton może uginać się pod ciężarem towaru. Zamawiając standy ekspozycyjne, warto przyjrzeć się takim szczegółom, jak gramatura tektury czy technologia nadruku, która zapewni długotrwały, wyrazisty kolor. Wybierając ostateczną formę tekturowego stojaka, należy zastanowić się, jak długo chcemy, by produkt służył nam do prowadzenia działań promocyjnych. Należy wziąć również pod uwagę, czy ekspozytor będzie narażony na działanie czynników zewnętrznych, które mogą wpłynąć na jego żywotność.

Redakcja penta.org.pl

Nasza redakcja to zaufane źródło informacji i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych światem biznesu, finansów i zarządzania. Dostarczamy klarownych analiz, aktualnych trendów i praktycznych porad, aby wspierać naszych czytelników w osiąganiu sukcesów zawodowych i rozwoju biznesowego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?