penta.org.pl

Blog tematyczny o biznesie i finansach

Biznes

Import z Chin – z firmą Discolm zrobisz to bezproblemowo i kompleksowo

Import z Chin – z firmą Discolm zrobisz to bezproblemowo i kompleksowo

Firma Discolm specjalizuje się w kompleksowej usłudze importu z Chin. Kompleksowość usługi polega na wykonywaniu czynności w imieniu klientów. Firma Discolm realizuje pełny import z Chin, który polega na znalezieniu zaufanego dostawcy, załatwieniu formalności związanych z odprawą celną, opłaceniu wszelkich należności celno-skarbowych oraz dostarczeniu towaru do końcowego odbiorcy. Bezproblemowa realizacja importu z Chin sprawia, iż firma Discolm cieszy się dużym uznaniem klientów.

Import z Chin – jak to zrobić?

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy w ramach importu z Chin musi być określenie przedmiotu, jaki interesuje klienta. Najlepszym rozwiązaniem jest pokazanie zdjęcia lub dokładne opisanie produktu, tak by Discolm mógł znaleźć najlepszy towar. Firma jest liderem w imporcie elektroniki, maszyn, zabawek oraz przedmiotów codziennego użytku. Ponadto Discolm importuje baterie i akumulatory, jednak czas realizacji zamówienia na ten typ produktów może ulec wydłużeniu. Firma Discolm nie importuje kosmetyków, produktów spożywczych, wyrobów chemicznych oraz niektórych tekstyliów.

Po uzgodnieniu z klientem rodzaju produktu firma kontaktuje się z zaufanymi dostawcami w Chinach, by móc importować towar najlepszej jakości. Po wyborze odpowiedniego dostawcy, ustaleniu ceny oraz ilości produktów Discolm zamawia wskazany towar do magazynu w Chinach. Firma Discolm posiada w Chinach własny magazyn, dlatego też wszelkie usługi importu produktów z tego kraju są wykonywane bezproblemowo i szybko. Kiedy towar znajduje się już w magazynie w Chinach zostaje wysyłany do Polski drogą morską lub lotniczą. Wszelkie formalności i opłata należności celno-skarbowych jest po stronie firmy Discolm.

Na końcu towar trafia bezpośrednio pod wskazany adres w Polsce. Dostawa door-to-door, czyli dostarczenie towarów w konkretne miejsce jest szczególnie ważna dla klientów. Dlatego też firma stara się tak organizować transport, aby dostawa door-to-door była możliwa. Istnieje także możliwość odbioru towaru w magazynie firmy w Kutnie.

Więcej informacji: discolm.pl import z chin https://www.discolm.pl/import-z-chin/

Import z Chin – dlaczego Discolm to dobry wybór?

Firma Discolm na towar importowany z Chin wystawia polską fakturę VAT. Klient nie musi martwić się o żadne formalności, gdyż wszystko załatwia za niego firma. Discolm już od 2011 roku importuje towary z Chin i dzięki temu posiada swoich dostawców i własny magazyn, a to sprawia, że usługa jest kompleksowa i szybka. Warto także wspomnieć o tym, iż minimalna kwota zamówienia w imporcie z Chin to 3500 złotych. Konkurencja zazwyczaj odmawia takich małych zamówień, a firma Discolm realizuje je z pełną przyjemnością.

Import z Chin to nie tylko transport drogą morską. Firma Discolm oferuje bowiem dostawę ładunków innymi drogami, jak: lotniczą, lądową i kolejową. Dzięki temu, iż firma Discolm ma duże doświadczenie w imporcie z Chin zawsze w imieniu klienta stara się znaleźć najlepszą cenowo ofertę. Zadowolenie klienta jest bowiem najlepszym dowodem na świetnie przeprowadzoną usługę.

Firma Discolm zna realia kulturowe Chin, ma sprawdzonych dostawców i wie, jak budować trwałe relacje biznesowe.

Udostępnij